Új vezetőség a Szülők Közösségében

2019. januárjának egyik jelentős eseménye, hogy új vezetőt választottak a Szülők Közösségének élére. Az eddigi elnök, Puskásné Kökényesi Gabriella a Gyermekvár Óvoda alkalmazásába került, így a tisztségéről le kellett mondania és eddigi helyettese, Rutterschmidt Tünde ( Hölle Hanna édesanyja) vette át a feladatkörét.

A 2019. január 14-én megtartott ,,SZMK ülés” napirendjének első pontjaként Gabi elköszönt a választmányi tagoktól és megköszönte eddigi segítségüket, majd az új elnököt, Rutterschmidt Tündét nyílt szavazás után megbízták az elnöki feladatokkal. Az elnök mellett Kári Péter és Zalán édesanyja Rita, valamint Závodka Zalán és Ádám édesanyja Kata látja el a helyettes teendőket.

Az SZK napirendjében véleményezték a 2018-19. nevelési év eseménynaptárát, megtervezték az óvodai eseményekkel kapcsolatos szülői feladatokat.
Az Intézmény alkalmazotti köre sok sikert, eredményes és örömteli közös munkát kíván az új vezetőknek, a választmányi tagoknak!

További cikkek