Bölcsődés korú gyermekek előjegyzése!

 Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a 2019/20. nevelési évre az

a következő időpontban történik 

2019. április 16. kedd, 8.00-16.00 óra

helyszín: Gyermekvár Német Nemzetiségi Óvoda

2367 Újhartyán, Béla gödör 3. (parkolás/bejárat: Homok utca)

 

Kérjük, hogy időpontot kérjenek a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, vagy telefonon a nyitvatartási időnkben a 06 29 372-060 telefonszámon.

Bölcsődébe a gyermek húszhetes korától harmadik életévének, sajátos nevelési igényű gyermek az ötödik életévének betöltéséig, illetve annak az évnek a december 31-éig vehető fel, amelyben a gyermek a harmadik életévét, a sajátos nevelési igényű gyermek az ötödik életévét betölti.
A fenti helyen és időpontban személyesen, szóban történik az előjegyzés, a szükséges dokumentumok bemutatásával. A létszámtervezethez szükséges előjegyzés nem minősül beiratkozásnak, ez várhatóan júniusban zajlik majd a bölcsődevezető közreműködésével. A bölcsődei felvételről a bölcsőde vezetője dönt, aki döntését írásban közli a szülővel.

Hozza magával:

  • gyermekét
  • a gyermek személyi azonosítására alkalmas igazolványát vagy születési anyakönyvi kivonatát
  • lakcímkártyáját
  • oltási kiskönyvét
  • tartós betegség esetén ennek igazolását
  • sajátos nevelési igényű gyermek esetén a szakértői bizottság véleményét

További cikkek